Butik İnşaat

/ / İnşaat
Butik-Insaat-800x600-1

Butik İnşaat

Butik inşaat projelerimiz özel çalışmalarla CNR Grup İnşaat kapsamında sürdürülmektedir. Yakın geçmişte popüler hale gelen butik tasarım projelerimize başvurabilirsiniz.

Oturanlara nitelikli alanlar sağlayan butik inşaat çalışmalarımız her geçen gün daha çok kitle tarafından benimsenmektedir. Gürültülü İstanbul ve şehir yaşamından uzaklaşacaklar için Avrupa Yakası’ndaki çalışmalarımız için başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Butik Tasarım Projeler

İstanbul Avrupa Yakası’ndaki hizmetlerimizde butik projelerin rağbet görmesi şehrin kalabalığından uzaklaşma isteğidir. Yaşam alanı konforu bakımından ekstra beklentilerin yanıt göreceği çözümler ruha hitap eden mühendislik faaliyetleri demektir.

Butik inşaatlarda yaşam alanlarına odaklanılmakla beraber ofis daire konsepti de olabilir. Çalışma süreci bakımından hangi amaca hizmet edeceğine dair görüşmelerimizi tamamlamaktayız. Ofislerden oluşan bir butik inşaat konaklama ile çalışma yaşamını bir arada sunabilir.

1-) Kaliteli Sosyal Faaliyet Alanları

Butik inşaatlarımızda en önem verilen konulardan biri kaliteli sosyal faaliyet alanlarıdır.  Mahalle sıcaklığındaki gibi güven içerisinde etkinlik yapacağınız yerler hazırlanır. Sorgulamaksızın yaşam alanınızın yakın çevresinde tasarım projeleri çözümlerimizden yararlanmış olursunuz.

2-) Önemli Lokasyon Artıları

Lokasyon yönünden butik inşaat çalışmalarımız önemli yerlerde hazırlanmaktadır. Şehrin daha uzağında ancak konum olarak güzel proje alanları seçiyoruz. Saha seçiminde gereken yasal prosedürlerimiz son derece etkilidir.

3-) Az Sayıda Blok Tasarım Projesi

Blok tasarımları butik inşaatlarda az sayıda blokla gerçekleşmektedir. İki veya üç adet blokla beraber konforlu bir proje sahası elde edilir. Kat yüksekliği konusunda netlik olmamakla beraber genelde ortalama görüntüler elde edilir.

4-) Lüks Tasarım Proje Alanları

İnşaat alanlarındaki maksimum konforu hedefleyen çalışmalarımız lüks bir yaşam alanını garanti etmektedir.  Tasarım proje çözümlerimizde ortaklarımızla tüm ayrıntıları görüşerek bütünsel bir sürece odaklanıyoruz. Butik tasarım projelerindeki ekstra yapı özelliklerinin detayları değişken olacaktır. Örneğin yeşil alanların daha fazla olduğunu görebilirsiniz. Düzenlemeler de yeşil alanlar konusunda daha çok hassasiyet içerecektir.

Butik İnşaat Yapımı Maliyetleri

Lüks konaklama sahalarındaki maliyetlerle standart özellikler arasında maliyet farkları da olabilmektedir.  Yapılarda ekstra özelliklerin toplam maliyete etkisi değerlendirildiğinde ön hazırlıklarımız da başarılı şekilde tamamlanacaktır. İnşaat firması olarak maliyet ve uygulama konularında profesyonel bir hizmet veriyoruz.