İnşaat Taahhüt İşleri

/ / İnşaat
INSAAT-TAAHHUT-ISLERI-min

İnşaat Taahhüt İşleri

Kaliteli inşaat taahhüt işleri firmamız tarafından gerçekleştirilir. Mülkiyeti başkalarına ait olacak bir yapıyı taahhüt ederek inşaat yapan işletmelere “İnşaat Taahhüt İşletmeleri” adı verilir.

İnşaat taahhüt işletmeleri inşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına yapım süreçlerini tanımlar. Bu süreç inşaat yaptırmak isteyen ve inşaat taahhüt işletmesi arasında gerçekleştirilir. İşveren ile inşaat taahhüt işletmeleri arasında yapıda şu detaylara şu dikkat edilir:

  • Projenin hazırlanması,
  • Keşif bedelinin belirlenmesi,
  • Fiyatlandırma tespiti,
  • Teklif alma,
  • Projenin ihaleye açılması aşamalarından oluşur.

İhaleye çıkarılan projeye taahhüt firmaları tarafından teklif sunulur. Verilen teklifler işveren tarafından değerlendirilir ve uygun teklif sunan inşaat taahhüt işletmesi ile sözleşme yapılır. Firmamız inşaat taahhüt konusunda sizlere gereken desteği verebilir.

Uluslararası standartlarda çalışma gerçekleştiren firmamız bu konuda en uygun çözümleri sizlere sunuyor. İşlerimizi gerçekleştirirken sürekli ölçüm, analiz ve iyileştirmeyi sağlayacak yaklaşımlarda bulunuyoruz. Meslek ahlakı ile sosyal sorumluluğunun bilincinde hareket ederek ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Tüm uygulamalarında ahlaki ve etik ilkeleri benimseyerek hareket ediyoruz. Firmamız tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern çalışma yöntemlerini sizlere sunuyor. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek güvenilir yapılar inşa ediyoruz.

İnşaat Taahhüt İşleri Firması

İnşaat ve taahhüt işleri kapsamında eğitimli yönetim kadrosu ve mesleki yeterliliğe sahip teknik ekiplerimizle sizlere gelecek taleplere hızlı şekilde yanıt veriyoruz. Taahhüt işleri şu şekilde açıklanabilir;

  • İnşaat Taahhüdü; Gerçek ya da tüzel kişilerin hazırlatmış olduğu projelerin yapılma sürecidir.
  • Proje İnşaat Taahhüdü; Gelen talepler doğrultusunda proje alanının analizi, proje ve ruhsat işlerinin yürütülmesidir.
  • Anahtar Teslim İnşaat Taahhüdü; Analiz, projelendirme ve inşaat işlerinin tamamının yapılmasıdır.

Yıllardır inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu alanda müşterilerimize katkı sunmak amacıyla hareket ediyoruz. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki talepleri yanıtlayan firmamız bu konuda öncü şirketler arasında olmayı sürdürüyor. Kuruluşumuzdan bu yana İstanbul Avrupa yakasının her bölgesinde öncü ve örnek nitelikte projelere imza atıyoruz. Üstlenmiş olduğumuz taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinde yapıyoruz. CNR Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi personelinin deneyim ve profesyonelliği ile başarısını en iyi şekilde karşılamayı başarıyor. İnşaat taahhüt işleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.