GOKDELEN-INSAATI-min-360x270_c-min
PROJE-TASARIMI-min-360x270_c-min
INSAAT-TAAHHUT-ISLERI-min-360x270_c-min

Firma Profili

CNR Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 1990’den bugüne geniş yelpazede hizmet vermektedir. İnşaat firması olarak ayrıcalıklı projelere imza atmaktadır.

İnşaat firması olarak sektöre önemli adımlarla başlayan CNR Grup Veysi Cangir tarafından kurulmuştur. İstanbul Avrupa Yakası’nda faaliyetlerini sürdüren firmamız,  geleceğe yönelik kalıcı yatırımlarla dikkat çekmektedir. Proje ortaklarının tamamıyla benzersiz sonuçlara odaklanarak ideal yapılar sunulması hedeflenir.

Kurumsal Çözümler  

Faaliyetlerimiz proje bazında düşük ve yüksek bütçeli çalışmalara eşlik etmektedir. Binaların yapılışındaki bireysel ve kamusal hedeflere göre projelerimiz de şekillenmektedir.

1-) Butik İnşaat 

Şehir gürültüsünden uzaklaşmak isteyen ve mahalle hayatını canlandırmaya yönelik projelere butik inşaat projesi denmektedir. Orta ve gelir düzeyi yüksek kesime hitap eden bu çalışmalarımızda bölgesel olarak benzer yapılara rastlanmaktadır. Güvenli konaklama hedefiyle hijyenik alanlar ön plana çıkar.

2-) Gökdelen inşaatı 

İş merkezlerinin en önemli temsilcilerinden biri gökdelen inşaatı olacaktır. İstanbul gökdelen faaliyetlerimiz için bilgi almak ve sürece dair detaylara ulaşmak adına başvurularınızı beklemekteyiz.

3-) Müstakil İnşaatların Yapımı 

Müstakil binalara odaklanan inşaat şirket ortaklığımız tek kat veya çok katlı müstakil binaların başarılı şekilde sonlanmasında etkilidir.

4-) Mühendislik Proje Tasarımı 

İnşaatların mühendislik detaylarına ulaşabilmek adına proje çalışmalarımız etkili bir şekilde sürdürülmektedir.  Mühendislerimiz tüm çalışma alanlarında en iyi projeleri hazırlamaktadır.

5-) Restorasyon Tasarım Proje

CNR Grup olarak restorasyona ekstra önem veriyor ve kültürel mirasın varlığını her daim korumaya odaklanıyoruz. Kültürel hazineyi temsil eden binaların yeniden tamir ve bakımla varlığını sürdürmesi restorasyon çalışmaları kapsamındadır. Tasarım proje uygulamalarımız profesyonel olarak tamamlanır.

Proje ortaklarımızın taleplerine en uygun çözümler için araştırma, geliştirme süreçlerine önem veriyoruz.  Her bir yapı inşaatına yönelik hazırlıklarımız eksiksiz şekilde tamamlanmaktadır. Proje süreçlerinin gerektirdiği çalışmalara hakim bir ekiple faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Tüm gelişmelerin yerine getirileceği etkili bir iletişimle dilediğiniz sonuçlara odaklanmaktayız.

Geleceğin önemli projelerini inşaat şirketi en özel şekilde hazırlamaktayız. Vizyonumuz her daim mühendislik çalışmalarını en iyi şekilde yerine getirerek bir gelece inşa etmektir. İlerlemeci bir şekilde daha iyi çalışmalar sunuyoruz. Teknolojik gelişmelerden ve piyasalardaki yeni gelişmelerden haberdar bir şekilde saha çalışmasını desteklemekteyiz.

TOP